PROGRAMSKA OPREMA:Program za oddaljeni nadzor in upravljanje FC 500 požarnih central v realnem času z različnimi privilegiji, primeren za FC501, FC510 in FC520 požarne centrale, požarna centrala mora imeti vgrajen IP modul FC500IP, oddaljeni nadzor in konfiguriranje protipožarnih central, nadzor do 32 požarnih central, zvočni in slikovni prikaz ob vsakem novem dogodku, prikaz statusa signalizacijskih lučk požarne centrale, prikaz statusa požarne centrale, bližnjica do grafičnih map, logiranje dogodkov vseh požarnih central v enem zapisu, AES128 kodiranje.
Kontaktirajte nas preko spletnega obrazca in v najkrajšem možnem času vam bomo odgovorili. Vaše osebne podatke potrebujemo za namen posredovanja ponudbe in za lažjo komunikacijo z vami. Polja označena z * so obvezna!
Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje
Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.